Ο Απόηχος της εκδήλωσης στην Αρχαία Ήλιδα

Με εξαιρετική επιτυχία – από κάθε άποψη – πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση στην Αρχαία Ήλιδα στο πλαίσιο των δράσεων του άξονα Αισθητική Αγωγή στην Εκπαίδευση του προγράμματος «Κοινωνικό Σχολείο».  Τη δράση με θέμα: «Υιοθεσία αρχαίων θεάτρων. Μαθητές ξεναγούν μαθητές στα αρχαία θέατρα»  παρακολούθησαν όλοι οι μαθητές του σχολείου μας και οι γονείς τους την Τετάρτη 1 Ιουνίου 2016. Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και ένα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους μαθητές της ΣΤ’ Τάξης και στους εκπαιδευτικούς Δημήτριο Παναγιωτάρα (Δάσκαλο ΣΤ΄), Νίκη Καράμαλλη (Δασκάλα ΣΤ΄), Θεοδώρα-Παναγιώτα Γιαννοπούλου (Εικαστικών), Ντάνα Κατεργάρη (Φυσικής Αγωγής), Άννα Μιχαλοπούλου (Μουσικής), Αντωνία Σταθακοπούλου (Θεατρικής Αγωγής) και στον διευθυντή του σχολείου Παναγιώτη Τσακουλογιαννόπουλο που εργάστηκαν ακούραστα πολλές ημέρες για να μας παρουσιάσουν αυτό το αποτέλεσμα.

Παρακάτω μπορείτε να παρακολουθήσετε όλη την εκδήλωση:

Κάντε κλικ πάνω στις εικόνες για να τις δείτε σε μεγέθυνση:

Όνομα *
Ιστότοπος